Dyrektorzy Targów

Jacek Bilczyński

Dyrektor Strefy Fit

OkladkiFIT.indd

Autor bestsellerowych książek FIT JEST SEXY! oraz FIT OD KUCHNI!, które sprzedały się już w ponad 120 tys. egzemplarzy. Twarz i ciało z okładki magazynu Men’s Heath. Trener gwiazd i celebrytów. Najlepsze ciało w Polsce według, portalu Interia i Eksmagazynu, luksusowego czasopisma dla kobiet.
Najseksowniejszy trener według Telewizji Polskiej. Najprzystojniejszy Polak według ogólnopolskiego magazynu „Sukces”. Stały gość programów TVP oraz TVN. Dietetyk, fizjoterapeuta, trener personalny gwiazd i najbardziej wymagających klientów.
Specjalista w zakresie żywienia, zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki regularnie goszczący w telewizji. Publikuje w roli eksperta na łamach największych portali – Interia, Onet, WP oraz Gazeta.pl. Od października 2013 roku redaktor naczelny magazynu LifestyleCoach.
jacek-dyrektorAbsolwent wydziału fizjoterapii AWF w Katowicach, student wydziału farmacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Uczestnik badań naukowych z zakresu fizjoterapii i żywienia. Członek Avangarde Research Group (grupy zajmującej się badaniami nad suplementami diety). Autor licznych publikacji z zakresu żywienia, suplementacji, metodyki wysiłku, a także autor artykułów poradnikowych dla popularnych portali informacyjnych i rozrywkowych.
Na oficjalnym profilu Jacka Bilczyńskiego na FB, codziennie możecie znaleźć ciekawostki z zakresu żywienia, porady dietetyczne, nietypowe pomysły na ćwiczenia, a także coś smacznego i zdrowego – przepisy na potrawy, które można jeść będąc na każdej niemal diecie i – co ważniejsze – cieszyć się ich wyjątkowo przyjemnym smakiem!

Aneta Zadroga

Dyrektor Strefy Beauty

aneta-zdjecieOd ponad 4 lat redaktor naczelna EksMagazynu – jedynego drukowanego damskiego Playboy’a w Europie, wydawca internetowych mediów lifestyle’owych, autorka powieści dla kobiet. Przez ponad dziesięć lat dziennikarka i publicystka „Gazety Wyborczej”, wcześniej związana z radiem TOK FM. Korespondentka zagranicznych mediów informacyjnych, autorka artykułów, raportów i analiz dla portali specjalistycznych w dziedzinie nowych technologii i wnętrzarstwa. Jej zawodowe zainteresowania zaczynają się na szeroko pojętej tematyce społecznej, związanej m.in. z rynkiem pracy, mniejszościami seksualnymi, sytuacją kobiet w Polsce, poprzez tematykę gospodarczo – ekonomiczną, na wydarzeniach kulturalnych kończąc. Dwukrotnie nominowana do nagrody Małopolskich Dziennikarzy. Laureatka ogólnopolskiego konkursu „Życie w Twoich oczach”. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Prywatnie wielka miłośniczka dwóch kółek. Teoretycznie od dzieciństwa, praktycznie – od dziesięciu lat. Oprócz ryku motocyklowych silników i szerokości na trasie, bardzo lubi wysokie szpilki, capoeirę, jazdę konną i mazurskie jeziora. Kocha kino, szczególnie w wydaniu Quentina Tarantino, Tima Burtona, Martina Scorsese i Pedro Almodóvara. W wolnych chwilach sięga po felietony Umberto Eco, prozę Bruno Schulza i Dostojewskiego, a czasami po wiersze Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Kocha „Mistrza i Małgorzatę”. Zafascynowana kulturą masową, zwłaszcza pop artem i jego ojcem – Andym Warholem. Urzeczona Gdańskiem, Barceloną i Lwowem, zakochana w Nowym Jorku, Sycylii i krajach Ameryki Południowej.