O wydarzeniu

Dni Aktywności i Urody to pierwsze tak duże cykliczne przedsięwzięcie w Polsce Południowej skupiające miłośników zdrowia, aktywnego stylu życia, a także osoby zainteresowane nowościami z zakresu urody, mody i ciekawostek z nimi związanych.
W ciągu 2 dni 14 i 15 maja (sobota i niedziela) 2016 roku w Krakowie w Centrum ICE – najnowocześniejszym obiekcie wystawowym w Polsce spotka się ponad 200 wystawców z całego kraju, którzy zaprezentują odwiedzającym swoją ofertę.
Dyrektorem Programowym „Dni Fit & Beauty”, odpowiedzialnym za strefę FIT jest Jacek Bilczyński, stały gość DDTVN, promotor zdrowego stylu życia, ekspert portali: Gazeta.pl, Interia.pl, Onet.pl oraz Wp.pl. Za część BEAUTY odpowiada Aneta Zadroga, redaktor naczelna EksMagazynu – jedynego w Europie damskiego Playboy’a, wydawca, autorka powieści dla kobiet, wieloletnia dziennikarka Gazety Wyborczej.
Pojawią się również Gwiazdy Fitnessu, przedstawiciele świata mody, showbiznesu i kultury.
Organizatorzy przygotowali dla Odwiedzających, których pojawi się minimum 20 tys., dziesiątki pokazów, występów artystycznych oraz atrakcji w postaci konkursów i zawodów.
Targi połączone będą z akcją charytatywną na rzecz bezdomnych zwierząt.